Hp Plotter ServisiHp Plotter Yedek Parçaları

Hp Plotter Dolum seti

Hp Plotter Dolum kartuş, Dolum setiPlotter kartuş maliyetlerini yüzde 90 azaltıyoruz.

Hp Plotter Dolum Seti kullanmakta olduğunuz plotter makineleri kartuş maliyetlerini yani mürekkep maliyetlerini yüzde 90 azalta bildiğinizi biliyor musunuz makinenize uygulamakta olduğumuz bu yeni sistem dolum setleri kartuş maliyetlerinizi çok ekonomik fiyatlara çekmektedir.

Plotter makinenizin hiçbir yerinde hiçbir değişiklik yapmadan sadece üzerindeki kartuşları söküp yeni model dolum setlerini yani kartuşlarını takmaktayız.

Hp Plotter Dolum setlerini uyguladığımız plotter da mürekkep bittiği zaman 500 Gr veya 1 litrelik mürekkepler ile dolum yaparak kullanmaktasınız. Bu sistem uyguladıktan sonra Plotter makineniz bundan böyle daha önce kartuşlara ödemiş olduğunuz meblağların yüzde 10 u gibi bir maliyet olacaktır.

Hp 111, 130, 500, 510 modellerinde 1 kartuş maliyetine 15 kartuş T610, T770, T790, T795 , Z2100, Z3100, T1300 modellerinde 1 kartuş maliyetine 8 kartuş kullanmış olacaksınız.

Hp T610 Dolum seti, Hp T770 Dolum Seti, Hp T790 Dolum Seti, Hp T795 Dolum Seti, Plotter Kartuş Dolumu, Antalya Hp Plotter Dolum Seti, Ankara Plotter Dolum Seti, İstanbul Plotter Dolum Seti, Denizli Plotter Dolum Seti, Diyarbakır, Gaziantep Plotter Dolum Seti, Eskişehir Plotter Dolum Seti, Şanlıurfa, Bursa Plotter Dolum Seti, Samsun, İzmir Plotter Dolum Seti, Mersin, Kayseri, Kocaeli, Konya Plotter Dolum Seti, Adana ve Türkiye'nin tüm illerine Teknik servis hizmetlerimiz vardır. Hp Dolum Seti  İhtiyaçlarınız için firmamızla irtibata geçmeniz yeterlidir. Plotter Dolum seti hakkında bilgi ve fiyatı için firmamızla irtibata geçiniz.