Kesici Plotter

Plotter Kesici Fiyatları, Folyo Kesici, Roland Kesici Plotter, İkinci El Kesici Plotter, 2 El Kesici Plotter, Plotter Fiyat, Folyo Kesici Plotter, Roland , Plotter Kesim Makinesi

Kesici Plotter

Reklam ve tabela sektörünün vazgeçilmezi olan kesici plotter makinelerinin satışını yapn firmamızdan çok uygun fiyatlara kesici plotter alabilirsiniz.

Olympos plotter kesici çizici

Olympos marka kesici Plotter üzerinde geniş Lcd ekran ve rahat tuş takımı ile Plotterın hızını ve basıncının ayarlarını çok daha pratik ve hızlı şekilde ayarlamanıza imkanı var. Harika bir özelli ile, folyoyu kesim esnasında durdurup, folyoyu ve kesimi kontrol ederek tekrar aynı tuşa basarak kesimine kaldığınız yerden devam etme imkanını verir sizlere. Kesici Plotter 0.5 cm harfleri bile hassas bir şekilde hızlı ve başarılı şekilde keser. Kesici Plotter kutu içeriğinde, plotter bıçağı ve Plotter kalem aparatları bulunur. Fonksiyonel olan folyoyu koymak için iki adet uzun mili vardır. Diyer bir güzelliğide Plotter kalemi her yerde bulabileceğimiz tükenmez kalem içini kullanabiliyoruz. Bir Tükenmez kalem ile yaklaşık 2 veya 3 km bir çizgi çizebilirsiniz. Kesici Plotter ile desen, harita, proje, kutu tasarım, vitray tasarım, cam kumlama tasarımları gibi uzun metrajlı işlerde çizim yapabilirsiniz.

Olympos Plotter Kesici Çizici Özellikleri :

Model ctk
Max Kağıt Genişliği 1350mm
Max Kesim Genişliği 1260mm
Elektronik Devre Orjinal yüksek hızlı step motor sürücü devresi
Kesim Basıncı 50-500g
Kesim Hızı 50-800mm/s
Plotter Menüsü Lcd ekran Türkçe
Usb Giriş Var
Kontrol Dili DMPL/HPGL
Kesim testi Var
Güç AC90V--220V
Kesim Hassasiyeti 0.5 CM Yükseliğindeki Kelimeleri Hızlı Keser.
Folyo Tutucu Ayak 5 adet
Folyo Silindiri 2 adet ( Üzerine folyo konuluyor )
Optik Göz Var

Ankara kesici Plotter

Kesici Plotter fiyatı

Kesici Plotter satışı